stat4u
środa, 24 marca 2010
Ponad 600

... fanów i fanek ma już Zadra na Facebooku, a dokładnie 602 (po południu w środę 24 marca). Cieszymy się, dziękujemy i prosimy o jeszcze!

16:46, pismozadra , wtręty
Link Dodaj komentarz »
piątek, 19 marca 2010
Wiosna! Już widać sarny na łąkach!

wioRedakcja nie może się oprzeć pokusie opublikowania na zadrzanym blogu zdjęcia, które robi furorę wśród znajomych i nieznajomych Facebooku. Nic to zdjęcie nie ma wspólnego z redakcyjnymi pracami nad nowym numerem Zadry, z zamawianiem tekstów itp. - nie jest to nawet aluzja, że pracy mamy tyle, co te sarny śniegu na łące. Ale meteopat/k/ami jesteśmy wszyscy, więc powyższy wiosenny obrazek jak najbardziej nas dotyczy.

Już jutro -  kalendarzowa. A dziś w Krakowie 14 stopni, tym razem  powyżej zera.

15:41, pismozadra , wtręty
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 listopada 2009
Staruszka poszukuje hulajnogi

hugajnolaTo wcale nie była taka znowu staruszka. Miała ok. 60 lat i była (jest do dzisiaj) ulubioną czytelniczką redakcji, uważną, wspierającą i krytyczną. Poprosiła, żeby zamieścić jej ogłoszenie na jednej z pierwszych stron „Zadry”.

Staruszka poszukuje hulajnogi.

hulajnoga@interia.pl

I nie były to czasy, kiedy hulajnogi wchodziły w modę. Ale „Zadra” jest przecież pismem, poprzez które młodsze i starsze staruszki jak najbardziej mogą znaleźć swoją wymarzoną hulajnogę. ”Zadra” wręcz popiera hulajnogi dla staruszek, a nawet sama chciałaby być taką hulajnogą. Hulajzadrą.

22:36, pismozadra , wtręty
Link Dodaj komentarz »